Puls typ comestero RM5 mincovníku NRI G-13 mince mech k PC rozhraní pro kiosek stroj, automat,informace, stroj

858.39 Kč 858.39 Kč Zdarma Vrátí

Puls typ Comestero Mince mech mincovníku k PC rozhraní PPULSE-PC pro prodejní stroj, kiosek stroj,kiosek počítač-Jeden Comestero nebo NRI Puls typ mince validator paralelní pulzní vstup-Jeden Univerzální pulzní typ mincovníku nebo bill akceptor vstupní port-Dva alarm vstup,může být použit ke sledování stavu stroje (bude hlásit stav k PC) - Jeden relé výstup lze ovládat prostřednictvím RS232 příkaz -- RS232 výstup na Počítač

Balení seznam:

1. COM port verze PPULSE-PC Adaptér deska

2. Jeden ks kabel pro PPULSE-PC RM5 nebo NRI GL-13 mince mech, jeden ks kabel pro univerzální mincovníku

Musí být zaznamenán !

1 .Pro tuto zakázku, nezahrnují žádné mincovníku nebo bill akceptor,jen to PPULSE-PC board; V propagační obrázek,který mincovníku je jen používá k zobrazení připojení pro PPULSE-PC desky

2. Pro tento PPULSE-PC, který se používá k převést puls mincovníku na RS232 data.že není používán k programování mincovníku.nemyslím, že to jako akceptor mincí programátor

Alarm vstup:IN1 a IN2 může být použit pro připojení dvou přepnout typ vstupu pro to, aby sledovat stav a hlásit stav do PC.

Když počítač se nepodařilo communiate s adaptérem box,pak mincovníku bude potlačen.

Musí být uvedeno: Na této objednávky, nezahrnují žádné mincovníku nebo mince mech nebo bill akceptor, tato objednávka je pouze pro PPULSE-PC adaptér deska

Na PPULSE-PC je impuls na modul rozhraní pro většinu puls typ mincovníku a bill akceptory produkty.To má zvláštní zásuvka pro RM5 mincovníku být připojen.a bude hlásit různé údaje podle různých pulse kanál z RM5 mince mech.

Na PPULSE-PC má vestavěný pravda, RS232 port, na jeho uplink port pro spojení na rozhraní sériový port na PC a downlink port s inhibují line rozhraní s samostatné validátory.

WF-702RM je dvojitý kanál puls typ platby vstupních zařízení.můžete connnect Comestero RM5 mince mech a navíc jeden puls rozhraní mincovníku nebo bill akceptor.

( Pro MDB typ Mince validator a bill akceptor pro PC, zkontrolujte prosím: )

1.0 Úvod

Na PPULSE-PC je rozhraní RS232 modul pro většinu modelů mincovníku produkty.Na PPULSE-PC má vestavěný pravda, RS232 port, na jeho uplink port pro spojení na rozhraní sériový port na PC a downlink port s inhibují line rozhraní s validátory.

S PPULSE-PC, konec provozovatel může léčit všechny různé druhy validátory jako standardní RS232 zařízení a může se soustředit na skutečný provoz validátor, spíše než nudné práci, rozhraní hardware rozpor.Na platformě PC, softwarový vývojář, můžete snadno naprogramovat validátory přes PPULSE-PC s běžných počítačových jazyků, jako je Visual Basic / C++.

2.0 Kompatibilita

PPULSE-PC je 100% funkčnost kompatibilní pro WF-700. S DIP Přepínač, více univerzální konfigurace lze nastavit tak, aby rozhraní s více než 90% z nejčastěji používaných bankovek / mincí a bankovek nalézt na trhu.

3.0 Komunikace

Toto rozhraní je tři vodiče rozhraní pomocí Přenášet line (TXD), příjem linky (RXD) a Společné linii.Hostitelský stroj je myšlenka jako Master zařízení.PPULSE-PC je slave zařízení, které reaguje pouze na průzkumy veřejného mínění (nebo žádosti) od Mistra.

V tomto oslovení systém, Mistr požaduje informace od PPULSE-PC na pravidelné sazby.Tato sazba může být tak rychle, jak každých 300 milisekund nebo tak pomalu, jak uplynout doba definována Uzamčení Časovač.Rychlejší ceny jsou více žádoucí, protože celkový výkon systému (z hlediska bankovek/mincí za minutu přijata) bude vyšší při vysoké anketa rychlost systému.

PPULSE-PC má "Uzamčení" funkce Časovače, že to bude zakázat akceptor-li uvedeno poll sazba není splněna.Jinými slovy, pokud hostitelský systém je příliš zaneprázdněn, aby se s požadovanou minimální poll sazba, WF-702RM bude dát akceptor do Postižené režimu.Akceptor se aktivuje znovu, jakmile bude komunikace obnovena.

Přenosová rychlost

Start bit

Datové bity

Parita

Stop bit

9600 BPS

1

8

NE

1

Hardwarové Specifikace.Napájení Vstup Výstup

Kabel

Rozměry

Hmotnost

12 VDC

Spotřebuje v klidovém aktuální

(Ne včetně aktuální pro bill akceptor a mince akceptory) RM5 mincovníku a Puls

Mincovníku

Dva alarm vstup

Relé Výstup

Standardní počítači sériový kabel

cca. 115 x 67 x 24 mm

cca. 115 g

  • Popis
  • Recenze
  • Interface2: Paralelní pulzní vstup validátor mincí
  • Interface1: Open-C pulzní vstup
  • Příkon: DC12V
  • Značka: cnkiosk
  • Číslo Modelu: PPULSE-PC
  • Věk: >3 Roky
  • Typ: Coin Pusher

Good product but it takes time to arrive

  • 5 / 5
Zpět na začátek