Make-up Set s 90 Barva oční stíny 8 Barvy Lesk na Rty 4 barvy Moc Foundation Make-up Blush Kosmetická Sada pro Ženy Dívky

478.98 Kč 715.04 Kč Zdarma Vrátí

Body:

1、1. Multi-funkční make-up zásobník sady zahrnuje lip jelly/červenat/oční stíny/zrcadlo/make-up štětce/prášek.Různé barvy a multi-color matching vytvořit trojrozměrný efekt pro obličeje make-up.

2、2. Prášek je v pořádku, a to je snadné na barvu a není vzlétnout.Různé barvy jsou volitelné, které mohou být rovnoměrně integrován s kůže, takže make-up se více okouzlující.

3、3. 90-barevné oční stíny.Multi-barvy mohou být použity v kombinaci, aby se uvolnil nekonečné kouzlo očí.Přirozený a dlouhotrvající make-up není snadné rozmazání.

4、4. Profesionální make-up kit pro make-up umělce; snadno se přenáší; vysoce kvalitní, bezpečné a spolehlivé.

5、5. Velmi vhodné pro dovolenou večírky a denní make-up.To může být také použit jako Vánoční dárky, svatební dary, dárky k narozeninám, atd.

Popis:

1. Multi-funkční make-up zásobník sady zahrnuje lip jelly/červenat/oční stíny/zrcadlo/make-up štětce/prášek.Různé barvy a multi-color matching vytvořit trojrozměrný efekt pro obličeje make-up.

2. Prášek je v pořádku, a to je snadné na barvu a není vzlétnout.Různé barvy jsou volitelné, které mohou být rovnoměrně integrován s kůže, takže make-up se více okouzlující.

3. 90-barevné oční stíny.Multi-barvy mohou být použity v kombinaci, aby se uvolnil nekonečné kouzlo očí.Přirozený a dlouhotrvající make-up není snadné rozmazání.

4. Profesionální make-up kit pro make-up umělce; snadno se přenáší; vysoce kvalitní, bezpečné a spolehlivé.

5. Velmi vhodné pro dovolenou večírky a denní make-up.To může být také použit jako Vánoční dárky, svatební dary, dárky k narozeninám, atd.

Balení Seznam:

90 Barevné Oční Stíny

Make-Up Zrcátko

8-color Blush

4-barvy Moc Foundation Make-up

8-barevný Lesk na Rty

  • Popis
  • Recenze
  • Číslo Modelu: make-up set
  • Množství: 112 barva

Zpět na začátek