50ks nové černé housle Řetězec v pořádku tuners1/4-1/2 velikost housle dílů příslušenství

363.10 Kč 386.28 Kč Zdarma Vrátí

30 ks Nové černé Housle String Adjuster jemné tunery 1/4-2/4 velikost Přepravní: Obvykle budeme používat ePacket dodávky z Číny( cca 7-21 pracovních dnů) loď do USA, Ruska.

Letecky přes Ekonomiku China post office (asi 15-45 pracovních dnů) loď na celém světě.Mezinárodní Zákazníky– vezměte Prosím na Vědomí: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.Kontaktujte nás: Pokud budete potřebovat pomoc, nebo jakýkoli problém, prosím, dejte mi zprávu.Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl, a dá vám nejlepší řešení.Prosím, ne otevřený případ nebo opustit negativní zpětnou vazbu dříve, než dávat zprávy.

O nás:

Vítejte na Zobrazit položku.Budu poskytnout vám nejlepší produkt pro vás.Já vám dám moje všechno zákazníka nejnižší cenu a nejlepší kvalitu.

Získáte rychlé doručení a rychlá odezva.Všechny položky budou kontrolovány pro vás Pečlivě a zkouška pro vás.Ujistěte se, že dostanete zboží za nejlepší stav.Mohu zaručit, že se vám bude líbit svůj předmět moc

  • Popis
  • Recenze
  • Použití: Housle Použití
  • Značka: YIYANG
  • Číslo Modelu: 1/4-2/4

Zpět na začátek